Кожни Салонки

2690 ден

35
35
36
36
37
37
38
38
39
39
40
40
41
41
{{clear}}

Материјал : 100% Природна Кожа

Висина : 7.5 цм

Боја : Тигрести

Дополнителни информации

Број

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41

Осврти

Сеуште нема критика.

Бидете први кои ќе ги разгледате & ldquo; Кожни Салонки & rdquo;

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *