Marabella - Fashion
Marabella - Fashion

Корпа

Безбедна наплата
0

Кожна Балетанка

Кожна Балетанка

2.690 ден

Материјал: 100% кожа

Висина на штикла : 3.5 см

Боја: Црна / Сина

Исчисти
Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидере први кои ќе ти разгледате "Кожна Балетанка"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
1 2 3 10
crossmenuchevron-down