Кожни Сандали 7766

Akcija!

Кожни Сандали 7766

2.700 ден

Материјал: 100% кожа

Висина на штикла : 9 см

Боја: Лимон Велур

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
1 2 3 20
crossmenuchevron-down