Marabella - Fashion
Marabella - Fashion

Корпа

Безбедна наплата
0

Кожни Чизми 5002

Akcija!

Кожни Чизми 5002

3.110 ден

Материјал: 100% кожа

Висина на штикла : 3 см

Боја: Црна / Сива

За суво и влажно време

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Биди прв во коментари за "Кожни Чизми 5002"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа
crossmenuchevron-down