fbpx
Marabella - Fashion
Marabella - Fashion

Корпа

Безбедна наплата
0

Aria Brown

Aria Brown

2.100 ден

Ташна за рамо

Димензии: Ширина: 41 см. Висина: 26 см. Длабочина: 12 см.

Боја: Кафеава

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Nema na zalihama

Nema na zalihama

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Биди прв во коментари за "Aria Brown"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа
crossmenuchevron-down