fbpx
Marabella - Fashion
Marabella - Fashion

Корпа

Безбедна наплата
0

Ava Green

Ava Green

1.450 ден

Чанта за рамо

Димензии: Ширина: 30 см. Висина: 19 см. Длабочина: 8 см.

Доаѓа со еден ремен

Боја: Зелена

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Биди прв во коментари за "Ava Green"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа
crossmenuchevron-down