fbpx
Marabella - Fashion
Marabella - Fashion

Корпа

Безбедна наплата
0

Backpack Gold

Akcija!

Backpack Gold

1.490 ден

Ранец

Димензии: Ширина: 28 см. Висина: 22 см. Длабочина: 11 см.

Боја: Златна

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Nema na zalihama

Nema na zalihama

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Биди прв во коментари за "Backpack Gold"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа
crossmenuchevron-down