Marabella - Fashion
Marabella - Fashion

Корпа

Безбедна наплата
0

Bianca Green

Akcija!

Bianca Green

1.560 ден

Ташна за рамо // Ташна за преко рамо // Ташна за во рака

Доаѓа со два ремена

Димензии: Ширина: 27 см. Висина: 20 см. Длабочина: 7 см.

Боја: Зелена

Материјал: Најлон / Еко кожа

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Биди прв во коментари за "Bianca Green"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа
crossmenuchevron-down