Marabella - Fashion
Marabella - Fashion

Корпа

Безбедна наплата
0

Lusy Metalic Orange

Akcija!

Lusy Metalic Orange

1.320 ден

Ташна за рамо // Ташна за преко рамо

Доаѓа со еден ремен

Димензии: Ширина: 21 см. Висина: 19 см. Длабочина: 10 см.

Боја: Портокалова Металик

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Биди прв во коментари за "Lusy Metalic Orange"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа
crossmenuchevron-down