Noa White Hearts

Noa White Hearts

1.590 ден

Nema na zalihama

Ташна за рамо

Доаѓа со еден ремен

Димензии: Ширина: 22 см. Висина: 13 см. Длабочина: 4.5 см.

Боја: Бела - Црвена

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Nema na zalihama

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Биди прв во коментари за "Noa White Hearts"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
1 2 3 20
crossmenuchevron-down