Nia Rose Pink

Nia Rose Pink

1.990 ден

Ташна за рамо // Ташна за преко рамо

Доаѓа со еден ремен

Димензии: Ширина: 21 см. Висина: 16 см. Длабочина: 7 см.

Боја: Розе / Пинк

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
1 2 3 21
crossmenuchevron-down