Каиш за чанта 13

590 ден

Совршен додаток за вашата чанта
прилагодлива должина (85см-152см)
Ширина : 4 см
Материјал : полиестер

плати при испорака

Достава од 1 до 2 работни дена:
до Адреса 130 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
- Достава низ цела Македонија -

crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram