За Marabella

"MARABELLA" е моден бренд основан во 2017 година во Македонија кој нуди широк асортиман на женски ташни изработени од високо квалитетна еко кожа, женски обувки изработени од 100% кожа како и голем избор на други модни додатоци . Нашиот бренд е препознатлив по високиот квалитет на своите производи и дизајн инспириран од најновите трендови во светот на модата.

Ташните ги изработуваме во нешето ателје кое се наоѓа во Турција составено од врвниот тим на специјализирани мајстори и дизајнери. Процесот на подготовка вклучува рачна изработка на секој продукт од почетокот па се до самиот крај, од исцртување на истиот па се до негова реализација.Нашата цел е секој подукт кој ќе го изработиме да биде направен со многу љубов и внимание.

MARABELLA ви нуди чувство на префинетост и сигурност во секој следен чекор. За тоа колку се задоволни нашите купувачи покажува и самиот факт што секојдневно добиваме безброј пораки кои се преполни со љубов и за кои сме бескрајно благодарни а воедно тие се и нашата главна мотивација за секоја следна колекција. 

Биди и ти дел од нашиот магичен свет,
Ве очекуваме.

crossmenuchevron-down