Кожна Балетанка Blue

попуст!

Кожна Балетанка Blue

Original price was: 2.690 ден.Current price is: 2.150 ден.

Материјал: 100% кожа

Висина на штикла : 3.5 см

Боја: Црна / Сина

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

There are no reviews yet

Биди прв во коментари за "Кожна Балетанка Blue"

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
1 2 3 23
crossmenuchevron-down