Кожни Сандали 7733

3.190 ден

Материјал: 100% кожа

Висина на штикла : 9 см

Боја: Златна

плати при испорака

Достава од 1 до 2 работни дена:
до Адреса 130 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
- Достава низ цела Македонија -

crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram