Amelia Burgundy

Amelia Burgundy

2.190 ден

Ташна за рамо // Ташна за преко рамо

Доаѓа со два ремена 1-краток и 1-долг

Димензии: Ширина: 23 см. Висина: 18 см. Длабочина: 11 см.

Боја: Бордо

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
1 2 3 23
crossmenuchevron-down