Demi Bronze

попуст!

Demi Bronze

Original price was: 1.890 ден.Current price is: 1.490 ден.

Ташна за рамо // Ташна за преко рамо

Доаѓа со два ремена 1-краток кожен и 1-долг

Димензии: Ширина: 20 см. Висина: 15 см. Длабочина: 9 см.

Боја: Бронзена

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
1 2 3 23
crossmenuchevron-down