Elegant Bag 22

1.590 ден

Ташна за рамо // Ташна за преко рамо

Доаѓа со еден ремен

Димензии: Ширина: 20 см. Висина: 12 см. Длабочина: 3 см.

Боја: Црна

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

плати при испорака

Достава од 1 до 2 работни дена:
до Адреса 130 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
- Достава низ цела Македонија -

crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram