Elegant Bag Green Saten

Elegant Bag Green Saten

1.390 ден

Ташна за рамо // Ташна за преко рамо

Доаѓа со еден ремен

Димензии: Ширина: 20 см. Висина: 12 см. Длабочина: 3 см.

Боја: Зелена

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Рецензии

There are no reviews yet

Биди прв во коментари за "Elegant Bag Green Saten"

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
1 2 3 23
crossmenuchevron-down