Small S Wallet 6

Small S Wallet 6

750 ден

Мал Новчаник

Димензии: Ширина: 11.5 см. Висина: 9 см. Длабочина: 2 см.

Боја: Црна / Црвена

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

Испорака
  • Достава од 1 до 2 работни дена:
    до Адреса 130 ден, до База 100 ден
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
    Достава низ цела Македонија
преглед и коментар

Комплетирајте ја вашата колекција

Комбинирајте 100% кожни чевли Marabella со чанта и волнена капа

Можеби ви се Допаѓа

ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
ново!
1 2 3 21
crossmenuchevron-down