попуст!

Lolly Orange

Original price was: 1.990 ден.Current price is: 1.390 ден.

Ташна за рамо

Доаѓа со еден ремен

Димензии: Ширина: 27 см. Висина: 14 см. Длабочина: 6 см.

Боја: Портокалова

Материјал: Високо квалитетна еко кожа

плати при испорака

Достава од 1 до 2 работни дена:
до Адреса 130 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2500 ден
- Достава низ цела Македонија -

crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram